| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

přešla jsem s dcerou od doktorky protože mi přišla moc lajdácká.
Dcera v 7 měsících dostala vysoké horečky - dr. říkala,že to bude 6. nemoc.,že se osype a bude to dobrý. Když se pořád nic nedělo a teploty byly pořád okolo 39 jeli jsme k dr. znovu - krk byl čistý,uši,břicho v pořádku ... Nevěděla si rady. Až mě napadlo,že kdyby takové miminko mělo zánět močových cest tak bychom to asi nedokázali rozpoznat, zmínila jsem se a dr. udělala tedy test z moči. Vyšel pozitivní. Okamžitě jsme byli hospitalizování a to co jsme zažili jsem si přála už nikdy neprožít.
Za půl roku se to opakovalo znovu. Podle lékařky to opět měla být 6. nemoc. Na vyžádání jsme dostali pytlíček na moč, odebrali jsme a test byl pozitivní. Opět jsme byli v nemocnici.

Nicméně pořád jsem si říkala, paní doktorka je hodná, milá .... Pak jsem u dcery objevila suchou kůži, byli jsme zrovna u dr. na kontrole tak jsem se zmínila, v podstatě jsem se nic nedozvěděla,jen,že může mít alergii na nějakou potravinu, postižené místo mám prý mazat indulonou. To mi nedalo, zapátrala jsem na internetu a zjistila,že by mohlo jít o atopický exém.

Objednali jsme se u jiného pediatra a skutečně nám potvrdil atopický exém - doporučil kosmetiku, poradil ohledně potravin. Vyřešili jsme i dceřiny problémy se zažíváním (dlouho trpěla na prdíky) udělali jsme testy na alergie - mléčné výrobky,celiakii ... A už jsme u pana doktora zůstali. Péče nesrovnatelná. Ke všemu získám podrobné informace, sestřička ochotně vše napíše na papírek abychom to nezapomněli. Pravidelné prohlídky jsou zevrubné, velice pečlivé. Léky nasazované také s velkou pečlivostí. Nemůžu nic než pět ódy!!!

Změny nelituji ba naopak. Předchozí lékařka mi nebyla schopna ani poradit jestli dceru dát očkovat nebo ne. Náš pediatr je schopen nám pomoci v rozhodování zda očkovat nebo ne. Vše s námi diskutuje a vše nám říká naplno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.