| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,tak my si našli na blind dětskou doktorku a ve 3 měsících našeho syna jsme jí měnili... Byla příííšerná!!!!Ve dvou měs. chtěla synovi nasazovat dietu,protože přibíral okolo 900gr. měsíčně(za obezitu se bere až přibírání nad 1250gr. měs.,vysvětlovala mi to dr. na pohotovosti),neustále mi vpalovala jak je obézní,jak k tomu spěje.Navíc si s žádným problémem nevěděla rady-měl zácpu,tak jsem musela hledat já rady na netu a pak s tím přijít za ní,jestli by to tak šlo... Neumím si představit,kdyby onemocněl... Byla fakt celkově hrozná,laxní,nic nevěděla,pomalu abych vystudovala já pediatra a pak jí radila.Navíc nemohla rozdýchat,že jsme nás netrápila dál a vyprdla se na kojení,na Um jsme byli spokojení oba...Fakt hrůza.A po 3měs. prohlídce jsem prostě bouchla,kdy mi vykládala,jak je tlustý-přitom byl normálně miminovsky baculatý,tlustý vážně nebyl a teď už není vůbec-místo toho,aby mi řekla,dávejte si pozor,polohujte ho,vzadu se mu začíná placatit hlava od toho,jak chce být jen na zádech... Tak jsme jí změnili,na doporučení kamarádky a naší nynější si nemůžu vynáchvalit... Hned při první návštěvě říkala,že tlustý rozhodně není a že z nekojení si nemám nic dělat,že když to jinak nejde.No prostě poklad.Můžu za ní přijítz s čímkoliv,vždy poradí,pomůže... Takže já jsem pro změnit!Pokud máš jakýkoliv sebemenší problém,tak změnu.U nás ten malinký problém vygradoval tak,že bych jí teď nejradši dala přes hubu někde jí potkat.Byla jsem permanentně vystresovaná.A dieta 2-měs miminu mě teda fakt dostala...Držím palce,ať najdeš tak dobrou dr. jako máme my!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.