| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem si na Vaši radu znovu projela stránky známý lékař.Už jsem to kdysi udělala.A ted´jsem zase znovu utvrzená v názoru,že to nemá cenu.Naše dětská doktorka tam má 100%!!!
Znám všecky doktory v našem městě osobně-profesionálně ze své práce.Než jsem otěhotněla zdálo se mi,že kdybych měla dítě,dala bych ho jedině k téhle doktorce,páč je nejlepší..ale ted´k ní chodíme!
Není to rakvářka,znám horší.Je hodná.Ale co se mi na ní nelíbí:
-nepodporuje kojení,maminku slabší povahu hned vyděsí aby začla dávat příkrmy,pomohli jsme si sami a s dalším dítětem už budu vědět
-malý má pupeční kýlu,už v porodnici se jim nelíbila..naše dětská mi řekla:Hlavně s tím nechoďte na Chirurgii,nechte to na co nejpozději.Oni by ho hned chtěli operovat a je na to ještě malý.."Když tu kýlu viděla dětská chirurgička v jeho roce a půl(byli jsme tam se zúženou předkožkou),tak mi řekla:"Škoda že jste nepřišli než mu bylo 6měsíců,to by se dalo ještě zatlačit,my to stejně neoperujem před3.rokem když nemusíme..!"
-celou zimu je malý nemocný,doporučení na alergologii(tatínek má astma)jsem si vydupala
-nedostanu nějaké doporučení co dělat(je fakt že už jsem asi všechno vyzkoušela sama),když se mu období normálního kašle zhorší na děsnej nebo zahlenění zhorší tak,že odsáváme10x za noc,místo doporučení dostanu odpovědˇ,že se není co divit když žijem v takovým nezdravým městě,že je tady nemocnej každej..
-výtěry z krku dělá i u ročních a mladších dětí sestřička!a už se mi stalo že od sestřičky tam nic nevyrostlo zatímco o 24hodin později jen ještě s bolavýma ušima na ORL(kde to už vytřela jiná DR.)masivně Haemofilus influenza..
-při jednom vyšetřeni krevního obrazu měl syn leukocyty 1,9(což je šíleně málo)jsem sledovaná na hematologii pro asi nezávažnou nemoc kde je málo leukocytů běžný,naší doktorce jsem to říkala,a chtěla jsem opakovaně udělat krevní obraz,bylo mi odpovězeno,že ho nebude trápit!Ale vědělo by se jestli to má po mě nebo ne!
-kdykoliv tam příjdu se synem a příznaky horečka+,udělá se mu CRP z prstu a podle toho se rozhoduje zda ATB či nikoliv!!!To je holej nesmysl!
Existuje ještě někde doktorka,která když tam přijdete,že dítě bolí v krku a má horečku udělá vlastnoručně výtěr,za24hodin si předběžně zavolá o výsledek a na základě toho Vám napíše nebo nenapíše antibiotika?
Myslíte si,že jsem příliš náročná a že bych chtěla po naší doktorce moc?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.