Podle mě se s tím dá dost vyhrát, od prostého průměru přes tabulky rozdělení četností, záznam formou histogramu (kolikrát se objevila která známka), míry variability (v tomhle případě variabilita ordinárního znaku), no a nebo poměrový koeficient diferenciace (jak moc se lišili respondenti v hodnocení - jestli dávali všichni tutéž známku nebo naopak každej jinou) pak se dá spočítat minimální nutná velikost vzorku (aby se dalo "vědecky" vysvětlit, proč je těch 15 málo a nějak zafilosofovat, že by jich mělo být víc a případně, proč to nešlo) a ták...
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.