| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky zážitek by pro kluka nebyl dárek, protože zážitků máme během roku spoustu - běžně jezdíme do aquaparku, do ZOO, do kina, na výlety - např. jsme byli v jeskyních, na horách.... syn má po materiální stránce vše - manžel slušně vydělává takže nepočítáme každou korunu a možná to syn vidí proto se stupňujou jeho požadavky - samozřejmě ho nezahrnuji hračkama a vším na co si ukáže - myslím, že se chce vyrovnat spolužákovi jemuž rodiče koupí vše na co si ukáže i tu velkou kuličkovou pistoli, kterou jsem já synovi odmítla koupit.

K otázce - syn je chytrý a učení mu jde samo - předpokládám, že bude mít opět samé jedničky. Myslím, že nějakou odměnu si za školní výsledky zaslouží, ale přiměřenou - chci pro jeho vývoj udělat to nejlepší a to se nepodaří když ho budeme zahrnovat drahýma darama - jsme z toho s manželem smutní, že v 10 letech náš syn chce jenom peníze - chtěli bychom jeho vývoj posunout správným směrem, ale jak to udělat když kluk nechce pochopit, že tak velké dary se za vysvědčení nedávají - asi ho vezmu do Afriky, aby viděl jak také můžou žít chudé děti z Afriky...


Ještě tu padla otázka zda syn má kámoše na doma - tak vlastně ani ne - jeden co bydlí vedle nás tak je sportovec tělem i duší a denně je na sportu, což můj kluk není schopen držet tempo s ním - můj syn je na sport vyloženě levej a ještě k tomu je po mě introvert a dělá mu problém se začlenit do kolektivu kdekoliv - takže mu dělá problém jít mezi nový kolektiv na kroužek - myslím, že syn je nejradši doma a sedí u počítače - snažila jsem se ho dovlíct na všechny možné sporty, kroužky - od mala - ale všechno dělal chvíli a přestal, že ho to nebaví... nebaví ho s námi lyžovat na horách, nebaví ho jezdit na kole, koloběžce, nebaví ho bruslit, hrát fotbal, prostě nic!!! A to jsem se opravdu snažila ho vést ke všemu a vše bez výsledku - co dál s takovým dítětem?










Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.