| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

můžeme si vybrat co chceme,škoda jen že si nemůžou vybrat ty nenarozené děti,co chtějí,jestli by radši zabít nebo se narodit.Víš,já interrupce neodsuzuju,sama mám dvě int.za sebou,dneska mám dvě krásné děti a neměnila bych za nic na světě,ale plodit děti s tím,že když se mi nebudou hodit tak je zabiju-promiň ale to už se nedá nazvat ani chybou,to je blbost blbostí.Mě se jen nelíbí že tady nadáváš do slepic holkám který si dovolili mít opačný názor než ty,jaké jsou moralistky,a sama moralizuješ.Mám půlročního syna a otěhotněla jsem přes HA s člověkem,se kterým jsem měla v plánu se rozejít ještě než jsem zjistila že jsem těhotná,odešla jsem od něj a taky by bylo nejjednoduším řešením dítě zabít,s tím že na něj budu sama(resp. na dvě děti,mám ještě dceru),že ho neuživím,že bla bla bla...mohla jsem si najít desítky důvodů proč to dítě nechat zabít.A taky jsem řešila zda nebude postižený,protože mi vyšly špatně testy.Přesto mě ani na chvíli nenapadlo-nechci tě,tak tě zabiju.Ono je to to nejjednodušší co člověk může udělat.Když se pohádám se sousedem třeba proto,že mi poškrábal lak na autě,tak půjdu a zabiju ho,protože budu nasraná.A za týden až mé emoce vychladnou,začnu uznávat že nebylo nutné souseda hned zabít,že stačilo nahlásit ho na polici a dát mu škodu k úhradě.Pod vlivem emocí člověk často jedná neuváženě a dělá mnohem více chyb,než když si své jednání důkladně promyslí,nechá uležet a podívá se na všechna pro a proti s odstupem a pak se rozhoduje,jaká možnost bude ta nejschůdnější.I když mám stejný názor jako některé holky že zakladatelka jednala nezodpovědně,jsem si jistá že s ní nyní cloumají emoce a rozhodovat se na jejich základě není to nejlepší řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.