| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Normálně jsem ráda, že to tu čtu. Starší dceru jsem kojila 16 měsíců, poslední měsíc jenom 1* k ránu, když nám vlezla do postele. Pak jsem řekla dost už jsi velká a ze dne na den jsme přestaly. Zato Kristýnka ze dne na den zahodila v 10 měsících dudlíky a místo nich má moje prsa. Sice přes den kojíme jenom v poledne před spaním (jinak neusne), ale večer - ve 20,00(to má načasované)usne po 5-10 minutách žužlání prsou(jedno žužlá pusinkou druhé rukou) a pak se po hodině budí až do půlnoci a pak spí maximálně dvě hodiny v kuse. Vstává ráno v sedm hodin.
Občas se nechá jenom uhoupat a uzpívat, že nekojíme, ale většinou se budí s pláčem a pomůže jenom prso v puse.
Zatím jí vyhovuji a uvidíme za rok.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.