| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím s tím, že stát se může úraz kdykoliv a kdekoliv, ale pak záleží už na samotném přístupu hlídajících.

Vidím totiž sama 2 světy - u jedné babi se hlídá tak, že se fakt dětem věnujou oba na 100%, ale nikdy bych je neviděla dělat něco vyloženě nebezpečného, prostě se nehodě předchází a nebo se zúčastní "akce" oba prarodiče - na každé dítě 1 hlídač.

U druhé babi je hlídání jen 50% - protože tchán už není schopný hlídat a babička jde klidně s dětma do řeky pouštět lodičky a ještě mi líčí, že mladší syn je divokej, že měla co dělat, aby jí tam nespadnul, že stačilo málo~o~~e~. A že chce mít na hlídání jen 1 samozřejmě to starší dítě, které už je rozumnější... Ale pak nechápu, proč s nima musí provozovat tyhle a jiné věci~d~, kde je velké riziko, že se fakt něco stane a dokonce mi to líčí, snad abych jí litovala a děkovala, jak to bylo těžký hlídání???~e~ A to bohužel nebylo poprvé... Ale hlídat mooooc chce, to je ten paradox!!!

Takže sama za sebe a už jsem to řekla mockrát, chce to pravidla a důvěru a někdy i zdravej rozum, pokud to tam není, tak vždycky budou pochybnosti a pak si říkám, lepší nehlídat, než řešit důsledky a já trnu strachem, co zase bude...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.