| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tragiko, sušení v sušičce nás měsíčně vyjde na nějakých 150kč - myslím ež za ten luxus to stojí - peru jen v neděli - ráno prádlo do pračky, pak do sušičky a dálší prádlo do pračky - pračku mám na 7kg prádla, sušičku taky, ždímu na 1600 otáček - hodinu peru, další hodinu suším a složím - peru bílé, barevné, černé a jemné - takže měsíčně odhadem 16 praček. Jak už jsem psala - nic se mi nesráží, nic mi nebledne - tuhle jsem vyndala tričko nové, které jsem si koupila 2x - barva je úplně stejná jako to co rok nosím a peru, je černé. Řekla bych že blednutí barev bude pro změnu o prášku. Jinak mám pračku, nad tím sušičku - hodím z pračky nahoru . takže bez práce, pak jen složím - nemusím prádlo nikde věšet atd. Prádlo ven bych třeba osobně nedala - možná sjem divná ale vadí mi že se mi na čisté prádlo hned chytá prach, v létě pyly atd. ušička je mnohem pohodlnější.

Martino, nechte si spočítat kolik zaplatíte za sušení normální sušičkou a kolik s tepelných čerpadlem - nám ten rozdíl vyšel finančně na šíleně málo - bycházelo to že po cca 10 letech provozu se to vrátí teprve, moná ještě déle. A pokdu by měla být oprava že se nedoplatíme - proto jsme do toho nešli. A moc prosím - co že se má dole vyndávat z té sušičky? Mám pcoit že nikde nic nevyndávám - jen vyklepávám bordel zdvířek.

Mj. když pak vidíte co bordelu na věcech zústane i po vyprání. A zjistíte že do prádla nemusíte vůbec dávat aviváž - je to úplně zbytečné, prádlo je načechrané i bez ní je to prostě pohodička. A když tuhle přišel prsek s promočenou bundou hodila jse jí do sušičky a za 20 minut jí měl suchou, pohoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.