| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hanko, bydlím skoro 300 km od rodičů. Přijde mi, že až teď po šesti letech mám kolem sebe opravdu pár kamarádek, které můžu navštívit je-li mi ouvej a jednu, o které s větším a větším postupem času můžu říct, že se jí můžu svěřit i s nevětší bolístkou a vnitřně začínám nabývat pocitu, že jsem možná nej. kamarádku našla i tady ~;) Jinak vůbec nejlepší z nejlepších kamarádek mám na doma u rodičů - kámošku, kterou jsem si našla ve svých 2 letech ~:-D a musím zaťukat, ale spoustu kamarádek mám opravdu v místě rodiště - udržujeme kontakty po netu... ale člověk potřebuje mít přátele i blízko okolo sebe na daleko to prostě není ono. Podle mě to chce čas! A hlavně já třeba onu zmiňovanou kamarádku nezískala přes děti- dotyčná už má děti dospělé; přes děšti mám jen obyč.kámošky, kterých si vážím taky, ale nejde říct "nej"~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.