| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono je to s cíleným hledáním docela těžké. Ale já jsem během mateřské začala pravidelně chodit na jeden zájmový diskuzní server, na který jsem dřív neměla tolik času, abych ho sledovala pravidelně. A díky tomu, že jsem s malým sama, tak když před druhým rokem začal večer docela slušně spát, tak jsem začala s několika lidmi z těch diskuzí chodit pravidelně do hospody. Pak jsem měla dost času vymetat různé akce, které tihle lidé pořádají nebo se jich účastní, tam se seznámit s dalšími lidmi ... Několik z těchhle lidí považuju teď za docela dobré kamarády. Já teda od kamarádů nevyžaduju dennodenní kontakt, pravidelné výpomoci atd. Ale vím, že tu jsou, že si se mnou rádi pokecají, a kdybych potřebovala něco, s čím mi právě oni mohou dobře pomoci, tak rádi pomohou.
Zrovna včera byl křest knížky, kterou dva z nich dávali dohromady, kromě spousty známých tam bylo zase pár jiných lidí, třeba redaktorka jednoho specializovaného serveru (mezinárodně uznávaného), které si moc vážím. Je to moc příjemná a neuvěřitelně skromná paní ~x~ O to větší mám radost, že jsem jí mohla poznat osobně.
Když jsem pak večer jela domů, tak jsem si říkala, jak moc fajn to je, že jsem se mezi tyhle lidi dostala :-) Ale plánovat to, to je těžké. A když máte doma manžela nebo naopak nemáte hlídání, tak je to těžké 1-2x týdně někam jen tak vyrazit se bavit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.