| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bumbi - ve 2 letech pozdě?

já ti nevím, mám teď třetího kluka a můžu zodpovědně říct, že toto jsem si myslela u nejstaršího taky, ale pak mě ten prostřední vyléčil z nerozvážnosti, on sice vydržel, ale absolutně nechápal, jak má poznat, že potřebuje čůrat, a nechápal to snad do 5 let (ptal se mě, jak to, že já to vím a on ne), v noci byl bez plínek a ve dne se pořád počůrával, prostě neovládal všechno, a teď ten nejmladší má skoro 3 a taky ho musím hlídat já, protože on jde až má pár kapek v kalhotách, dřív si to prostě neuvědomí, plínku má už víc než půl roku jenom ven a na noc, ve dne spí bez a je suchý, v noci se teď občas nepočůrá, dávám ho kolem půlnoci na nočník, ale pak to neriskuju, když je suchý ráno chválím, když není, nekomentuju

to jenom když hlídá babička, tak byli a jsou kluci pořád v jedněch kalhotách. Za prvé má jenom s jedním víc času pozorovat a posílat na nočník, navíc když hlídá, tak nevaří, nežehlí, nedělá úlohy s nikým dalším..., a hlavně, hlavně není zvyklá myslet na to, aby jim dávala napít, takže po jejím odpoledním + večerním hlídání se můžu spolehnout na to, že bude sucho i bez plínky, ale to není tím, že by to syn uměl vydržet nebo zadržet

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.