| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v předmětu psychologie jsem se na tohle ptala vyučující - jestli a do jaké míry se dá pomocí terapie "hnout" s osobností člověka. Říkala (je to dětská psycholožka) že si osobně myslí, že lze udělat některé kroky k odvrácení problémů, naučit určité techniky zvládání pro jedince problematických situací, s osobností jako takovou se ale podle ní prý hnout moc nedá. (bavily jsme se o tom při probírání "testu frustrační tolerance" - nedělali jsme ho tedy, ale myslím si že skóre bych měla asi dost vysoké, tak z toho důvodu jsem se ptala jestli to lze nějak řešit).

Jinak u psychologa jsem nikdy nebyla. Jednou u kinezioložky, sice mi velmi zajímavě nastavila zrcadlo a s jedním okrajovým problémem jsem hnula, ale tam jsem se šla hlavně vybrečet...... krabička kapesníčků fuč....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.