| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K výživě batolat a dětí předškolního věku

Nic proti,ale HAMANEK, je teda dost desna presnidavka, nejen, ze hrozne chutna,ale kdyz si prectete slozeni, tak to svemu diteti nemuzete prece dobrovolne davat. kor kdyz je na trhu takovych moznosti. Pripojuji se k Selskemu jogurtu Hollandia a take doporucuji Chocensky bily jogurt. je to pochoutka. jelikoz i muj mrnousek ńeni jedlik, pridavam mu do svacinoveho jidelnicku i bobiky a lipanky, take je miluje. jinak od 1 roku mi zacal marodit - strevni infekce, hnusne hnisave angyny, streptokokove bacily - nasledovaly navstevy nemocnic, pichani antibiotik..., porad nejake infekce dychacich cest, rymy a vse se vleklo a muj drobecek jen hubnul a plakal. Pak teda babo rad. take jsme nevedela co s tim a tak kdyz bylo hodne zle, kupovali jsme mu elatinove medvidky, aspon pro nejakou tu energii.Uzili jsme si spolu opravdu dost tezke chvile. nekecam,ale rok a pul byl nemocny,vkuse.Uz jsme neverila, ze neco pomuze.Priznavam, ze jsem uz i hystercila a jednu dobu ho do jidla i nutila, nastesti moje mam zasahla a nenechala me takhle blbnout, zoufalstvi... pak nastalo leto a my byli cele leto u babicky s dedou, tam zacal ruzovet a konecne se uzdravovat...abych to zkratila. dnes mu jsou skoro tri roky, papa uplne vsechno :))))a krasne prospiva, muj sen se naplnil. je mu tedy 33mesicu, vazi 13kg a miru nevim,ale je proste drobecek. ale uz se to lepsi a ja ted pevne doufam, ze bude jen lip, no teda jsem zvedava, co skolka,ale to je uz dasli kapitola. vsechny moc zdravim. a preji zdrave a krasne deti.Bara. PS: moc bych neresila ty veci,jako jaky druh jogurtu davat a tak, zensky, musite to na svych detech zkusit, kazde ma svoje chute, svoje obdobi a svoji osobnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.