Byla jsem teď na takové přednášce a ta se rýkala také právě těch osobních bankrotů. Vypisuje to nějaká poradkyně a ta to podává k soudu. Je to hodně papírů, prý to trvá vypsat asi 2 hodiny. To se pak podává k soudu a do 14ti dnů se musí přihlásit všichni věřitelé. Pak se spočítá příjem žadatele a musí to právě vyjít, že ten člověk musí být schopen do 5ti let zaplatit NEJMÉNĚ 30 % pohledávek! Zbytek se pak promíjí. Ale samozřejmě, pokud to vychází, zaplatí i více. Pokud má ten člověk ale nemovitý majetek, soud rozhodne prodat nemovitost a z toho pohledávky uhradit. Tak asi je lepší, když člověk žádnou nemovitost nevlastní a má alespoň nějaký příjem, z něhož je schopen alespoň 30 % pohledávek uhradit, než prodávat střechu nad hlavou. Bohužel praxe je taková.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.