| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

takže ma ochrnutou celou ruku.a to diky porodu no to by mě vážne asi kleplo čekat zdrave dite a pak mit postižene s minuty na minutu.
ja jsem alespon o tom postiženi věděla od pateho mesice že sin bude mit zdeformovanou ruku navic kratkou a ještě jenom pouze dva prsty.žadna dlan žadne zapěsti ......omezeny pohyb......ale víš co je nejvice směšné že posudková lekařka odmitla dat do dnešního dne synovy ZP pry je jen dlouhodobě nemocny.
každej nad tim krouti hlavou i doktorka ale posudkova to tak odeslala již ponekolikate a nehodlala to zmenit,takže nemam narok tak na nic ani od socky.od narozeni jsem se snažila sama pro neho dělat maximum dnes dokaže s tou rukou dělat hodně i když omezene....
nejde mi o penize ale pro syna o prukazku on ji bude potřebovat ne ja ale 7let se jen hadam s kravou s posudkove chodim od jedne k druhe a pry maj tabulky kde s timto postiženim je proste pouze dlouhodobě nemocny nikoliv trvale postiženy......
takže mu asi ruka a prsty pravděpodobně dorostou vyvyne se dlan i zapěsti.......mate nejaka skušenost i stimto kdy viditelne je vaše ditě trvale postižene ale dle posudkove je jenom dlouhodobě nemocne protože tak to řikaji tabulky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.