| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Limai, - nechceš si popovídat (kvůli sobě) s nějakým terapeutem? Předtím jsi se sebou byla spokojená?

Bylo mi necelých 20, když mi byl přeražen nos, ani předtím se mi moc nelíbil - je poměrně velkej a dlouhej... ženská má mít decentní knoflíček, - já a Polívková :-))) jsme výjimky, od oněch 20-ti často uvažuju o tom, jestli ho narovnat a zkrátit nebo ne... no, dalších 20 jsem zatím zvládla bez narovnání.

Na tváři mám jizvu 5 cm dlouhou, ne úplně ošklivou, ale poúrazovou. Jsem spadla z velké výšky na krabici hřebíků, zabodl a trhl jen jeden... 12 stehů na 5-ti cm. Dneska už není tolik vidět.

Přeražený zuby jsem - doufám, že už dobře, vyřešila před nedávnem.....

A zrovna dneska jsem potkala krásnýho kluka... pod 35 je každej kluk, co měl oheň skoro na půlce druhé strany tváře. A byl krásnej i tak, měl moc hezký oči a příjemnej úsměv. A voněl.....



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.