| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zuzko, máš pravdu, nemocnice žádný čtyřhvězdičkový hotel není. Já třeba prostředí nemocnice snáším mimořádně špatně, jsem tam vystresovaná. Myslím, že začátek mateřství je už tak dost stresující, a zhoršovat si to tím, že je člověk nucen akceptovat podmínky, ze kterých je mu bytostně zle, ničemu dobrému nepomůže. Např. mě se laktace se rozjela až šestý den, kdy jsem byla konečně v klidu doma. A to jsme byli oba dva naprosto zdraví, bylo to jako začarovaný kruh. Dokud se nerozkojíte, nepustíme vás domů. Ale já jsem se rozkojit nemohla, protože pobyt tam byl pro mě nahranici snesitelnosti. Připadala jsem si v porodnici jak v kriminále.
Pokud budu mít další dítě a budeme oba zdraví, půjdu domů co nejdřív, a každodenní péči pediatra si pochopitelně zaplatím ze svého.
Ale určitě bych nedělala z ambulantního porodu vědu - někomu vyhovuje, někomu ne. Každý nech´t se zařídí podle svého.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.