| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Klíčovou dírkou - Rovnoprávnost především!!!!

Monty,
no já nevím jak si všechny ty tvoje příspěvky přebrat.
Tvrdíš, že doma o své práci nemluvíš - ale uvědomuješ si, že tady snad není příspěvek od tebe, v kterém bys svou práci nezmiňovala? Ať se to týká hlídání dětí, feminismu, manželských problémů nebo čehokoliv jiného. Prostě tady na Rodině máme tvojí práci neustále na talíři - vždycky alespoň zmínka. Možná to děláš doma taky - že vlastně za vším v pozadí neustále trčí tvá práce - a tvé přesvědčení o tom, že ta práce je to nejdůležitější v tvém životě. Nic proti, každý máme své preference - ale to, že tvoje preference je práce tě nedělá ani lepší, ani horší, ani nijak výjmečnou, aby o tom člověk musel slyšet pořád. Já můžu přestat číst tvoje příspěvky, ale jestli to manžel má takhle nějak "nenápadně" na talíři furt... no nic, to si přeber sama - do domácnosti vám nevidím, takže těžko říct, jak to je.
Jestli je někdo z vás uzurpátor to nevím - ale minimálně ty ze sebe pořád děláš oběť. Konstantně delší dobu jsi nespokojená se stavem svého manželství - a nic s tím nedělá. Cokoliv ti kdo navrhne, tak to smeteš, že "takhle to u nás nefunguje" nebo "to by u nás nešlo". Zkrátka - kdo chce, hledá způsob, kdo nechce - jako ty - ten hledá jen důvod. Čímž se vracím k tomu, že tebe zřejmě "baví" být obětí- tím, kdo neustále musí ukazovat, jak je schopný a dokonalý a jak je neustále šizen a nepochopen okolím.
Kdyby můj manžel se mnou nechtěl trávit volný čas, tak bych se nad tím asi dost pozastavovala. Nejde o to, že bychom nemohli každý mít chvilku pro sebe, ale kdyby se mnou nechtěl jít do kina, na večeři, jet na dovolenou nebo něco podobného, tak bych nad tím asi dost přemýšlela - a snažila bych se s tím něco dělat. Především asi zjistit PROČ tomu tak je, jestli se za mě stydí, nudím ho, otravuji, má jinou ženskou... co já vím - důvodů může být spousta - může to být celá serie narůstajících nedorozumění. A pokud s tím nebudete něco dělat, tak za chvíli budete skutečně jen takové to formální manželství "kvůli dítěti" - které bude vás oba jen svazovat a omezovat - a ty budeš nadále "obětí"... a budeš moct psát svoje vtipné články o smutných věcech na Rodinu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.