| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tabitho,
Na diskusi jsem si až teď přečetla, že čeština není tvůj rodný jazyk. Nejspíš proto mi tvoje příspěvky připadají hoodně šroubované až chvílemi nesrozumitelné. Je mi jasné, že i proto některé tvoje příspěvky jsem mohla špatně pochopit. Je to těžké. Taky je asi vůbec lepší si promluvit osobně, zvlášť o takových těžkých otázkách. Hned se vyjasní nejasnosti a nemusíme se vzájemně osočovat. Taky ty nemusíš vždy plně rozumět našim příspěvkům.(teď už chápu, proč tě naštvala ta srážka s blbem - to je totiž klasický citát od Jana Wericha, možná ho neznáš. nebyl to totiž útok na tebe, ale spíš takový všeobecný povzdech...) ~;)
Vlastně ti k tvé češtině blahopřeji. já bych v jiném jazyce nebyla schopná ani si příspěvky číst, natož odpovídat!~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.