| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj syn je od narození byl neklidné a nespavé dítě,v necelých 3 letech nám neurolog diagnostikoval významné ADHD.Nespavost mu zůstala,spí tak 8h denně a usíná průměrně kolem půlnoci,což je pro mě velice náročné.Prakticky mimo pár slov nemluvil,začal mluvit až v 3,5 letech.Nyní bude mít 4 roky a sice mluví,ale strašně špatně.Skoro nikdo mu nerozumí a i já mám někdy problém pochopit co říká.Zároveň se začátkem mluvení se mu zlepšila i jemná motorika,např. vykreslovat omalovánky není problém,ale něco samostatně kreslit nemá zájem.Jeho hobby je skládání puzzliků.Zlepšilo se mu i chování,nyní se s ním dá i domluvit a jít mezi jiné děti.Je pravda,že pro něj dřív nebyl problém si lehnout na zem na ulici nebo v obchodě,nebo mě někam utíkat,či při běhu shazovat jiné děti.Mnoho lidí si myslelo a i mě to řeklo,že pár přes zadek by ho srovnalo.Tak by mě zajímal názory a zkušenoszi rodiču dětí s ADHD.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.