| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lízo, babičky bývaly vždy součástí širší rodiny. Většinou děti denně vídaly. Moc nerozumím tomu, proč to zde zakladatelka tak schytala, vyjádřila své přání, nikomu nic nevnucuje. Já mám tchýni velice aktivní, ještě pracuje, ale má i hodně koníčků - sport, zahrada, výroba různých dekorací. Přesto je to ta babička, kterou vnoučata naplňují. Přišlo mi to divné a vznikaly střety, protože děti by nejraději měla nonstop.
Ale pak mi došlo, že to byl nějaký nesmyslný boj o pozice, nebo co. Prostě obě děti jsou u ní pečené, vařené, mají babičku přes dvůr a vyvádějí různé vylomeniny. Babička je hodně obohacuje, hodně je toho naučila, vede je ke sportu. A nemá je za své děti. Jsou to její vnoučata a ona se nikdy nepokoušela chovat, jako by byla jejich matka.
Má matka je komplikovanější, nicméně v pohodě. Jen není hlídací. Tak nehlídá.
Je to na vzájemné domluvě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.