| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stachys, mám kamarádku psycholožku, která pracuje v psychiatrické léčebně. Docela dost o její práci spolu mluvíme a jsem si jistá, že jsi udělala ten správný krok. Ona totiž říká, že pokud si člověk připustí, že má problém, je napůl vyhráno - je tam vůle se z toho dostat, situaci řešit a neutíkat před ní. Určitě ti tam pomůžou... Zkus si zjistit, jestli u nich někdo staví tzv. "systémy" (nevím přesně jestli je to zrovna ono - snad se tomu říká i konstelace - ale nechci plést jablka s hruškama). Když ti postaví systém, je to úžasná terapie pro pochopení tvého místa v životě, pro ujasnění si co a kdo pro tebe je důležité či méně a dá se s tím v tom systému pracovat. Sama jsem tím prošla a dodnes z toho mám hodně silný zážitek - pomohlo mi to pochopit, jak moc jsem závislá na partnerovi, jak se srovnat se smrtví své matky atd a dále pak s těmito poznatky pracovat. Mám za to, že díky tomu, že jsem tím pro mě sestaveným systémem prošla, jsem daleko vyrovnanější a pohodovější než předtím.
V každém případě ti moc fandím a držím palce a věřím, že se dáš dohromady! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.