| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
moc vás zdravím. K otázce na hlídání a rodiče. My bydlíme v Mladé Boleslavi a oboje dvoje rodiče přesně 80km na opačné strany. Naši v Hradci Kr. a tchánovci u Děčína. Vycházíme velmi dobře. Zatím je o hlídání moc neprosíme, protože u nás není kde přespat a honit je jenom kvůli kinu a nebo plesu nám připadá blbý. Tak si myslíme, že až bude David o fous starší, dáme je k nim a odjedeme domů třeba na víkend. Takže to chce jenom vydržet. Zatím nebyl David nikde sám bez jednoho z nás. Adam už ano a v pohodě.
David má teď nějaké špatné období na úrazy. Minulý týden spadl 2x ze zapůjčené motorky (je míň stabilnější než ta naše) a sedřel si obličej. Do včerejška se mu to už zahojilo a včera spadl zase. Bylo to z okraje chodníku do štěrku. A to kus dolů. Úplně se mi zastavilo srdce, jak jsem se lekla. Má několik oděrek. Hodně brečel, nesla jsem ho dobu v náručí a když jsem mu to doma čistilo, řval ještě víc. Chudáček. Jinak chodíme často ven už bez kočárku, jen tak se projít. Kluci s sebou nosí bagry a jiné stroje, podle nálady. Adam je vybírá. Chodíme se taky dívat na stroje, které staví novou silnici. jsem už machr na buldozery, nakladače, finišéry apod.:-))))
Kluci si už krásně hrají spolu, David Adama poslouchá skoro ve všem a když to tak není, tak začne vřískat a utíká ke mně jako k záchraně. Je to někdy fakt "Itálie".
Dneska jsem dělala k obědu rizoto a dala si sama sobě kyselou okurku. David byl úplně posedlej, že ji chce taky. Tak jsem mu dala ochutnat, šklebil se a pak chtěl zase. To je dítě, co?
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nevíte o nějakých pěkných stránkách na netu, určených pro děti jako je Adam, přes 3 roky. Co by už zvládnul. Hraje si na stránkách Bořka Šikuly (Bob the Builder), tak něco podobného????
Tak to je od nás asi tak všechno. Mějte se hezky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.