| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, super vtipy, moc se tu směju a kolik jsem jich ještě ani neznala ~g~ ..tak tady taky něco:

Z policejního zápisníku

Já jsem s ním šla spát jenom proto, že mi slíbil manželství. Ale stejně jsem mu moc nevěřila, obzvlášť, když jsem ráno zjistila, že zmizel.

V půjčovně jsem si vypůjčil na odcizený občanský průkaz magnetofon, který jsem potom prodal za poloviční cenu. Omylem jsem však předložil průkaz vlastní.



Vaclav Havel jede z Bratislavy do Prahy po D-1.
Jeho ridic ma naslapnuto 130 v hodine, plouzi se. "Jed!" rika nas prezident,
"musim byt za chvilku v Praze!"
"Nemohu, to bych taky mohl prijit o papiry." "Prosim te, sedni si dozadu a pust
mne za volant," rika Havel.
A uhani dvoustovkou na Prahu.
Stavi ho policajt, koukne do okenka a odmavne: "Muzete jet."
Velitel se ho pta: „Proc jsi ho nezkontroloval?!"
"Ty vole - to musi byt zvire! Sedi si tam, kouri Marlborka, cte noviny a Havel mu
dela ridice!"

tenhle je trochu hnusnej ale dobrej ~t~

Karel a Pepík se chtějí pořádně ožrat a zjistí, mají posledních 50Kč. Pepa je vezme a koupí za ně kus kabanosu.
Karel je na něj naštvanej: to se ti povedlo, za co teď půjdeme chlastat...
Pepa nato: mám super nápad...uvidíš!
Půjdem do hospody, objednáme 2vodky, já
si strčím ten kabanos do poklopce ty si klekneš na kolena a strčíš ho do huby...
Domluveno uděláno. Šli do hospody, objednali 2 vodky, Pepa si strčil kabanos do poklopce, Karel si kleknul a začal mu "HO" kouřit. Hospodský je
vytočil,že takové prasárny ve své hospodě neakceptuje a vyrazil je... bez
placení...
Situace se opakuje... ve druhé hospodě, ve třetí hospodě... atd,atd.
Před desátou hospodou běduje úplně ožralej Karel, že ho bolí kolena a
huba,že toho má naprosto dost!!!
Na to Pepa: A CO MÁM ŘÍKAT JÁ? U PÁTE HOSPODY JSEM ZTRATIL TEN KABANOS

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.