| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přikládám odpověď na podobný dotaz z porodnice.cz. Doktorku, která mě objedná na kyretáž a přitom vyjádří naději, že to třeba vyjde, bych já osobně nechtěla. Jinak si myslím, že není žádný spěch, před pár lety nebyl ultrazvuk, chybějící akce srdeční se teda nezjistila a nikdo nikoho v osmém týdnu neposílal.


Dobry den pán doktor,na zaciatku 7tt som bola na ultrazvuku a doktor mi povedal ze plod je pekny, aj narastol ale nevidi srdcovu aktivitu.Povedal mi ze pravdepodobne pojdem na zakrok. Velmi som sa vylakala, nemam bolesti, ani vytok ani som nekrvacala. Chcela by som Vas poprosit o odpoved, do ktoreho tyzdna musi byt viditelna srdcova aktivita plodu? Dakujem za odpoved, s pozdravom Alexandra
Dobrý den, spíše než do kterého týdne by měla být spolehlivě vidět u 6 mm a většího embrya, samozřejmě, abych se mohl vyjádřit přesně, musel bych vidět, takto můžu jen říci,že to může být obojí - buď mladší gravidita ,pak se akce srdeční objeví třeba až za týden, nebo bohužel zamklý potrat, při něm nemusíte mít žádné příznaky.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.