| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alay,rozhodně nechoď na žádnou revizi!!!!Oni tě samozřejmě v nemocnici při přijetí prohlídnou a udělají utz,takže by ti snad řekli,že to ještě není ztracené,ale nechoď nikam a najdi si jiného dr!Tohle je hrůza!Když říkáš,že máš ovulku o týden později,tak je plod vlastně 5+4 těhotenství,takže je mladší a v 5+4tt jsem já měla taky jen gestační váček se žloutkovým váčkem v 5+3tt a za měsíc už to byl krásný plůdek i se srdíčkem a teď mi tady křičí,že jdeme jíst!Takže rozhodně máš naději a to velikou... Samozřejmě to může být špatně,ale na závěry je moc brzy... Dr. ti měla vzít krev a sledovat jak ti roste hcg a ne tě hned hnát na revizi,můj dr. tehdy čekal a naopak mě utěšoval,že to bude dobrý!A měl pravdu!Držím palce a dej vědět!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.