| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak někdo možná nevidí důvod proč se vdávat či ženit a pro někoho to je zase důležité. Někdo holt chce být manželka a ne ta od tamtoho... A myslím, že není hezké se k tomu stavit povýšeně. Každý to máme zkrátka jinak. Já chtěla být manželka a jsem, i když můj muž by určitě ještě chvíli zůstal svobodný. Nicméně jsem to navrhla a on souhlasil. Stejně jsme už sháněli společné bydlení a do budoucna jsme spolu počítali.
S těmi zadními vrátky souhlasím. Je určitě snadnější odejít od přítelkyně než od manželky. Nesvazují tě žádné právní závazky, snad jen ty morální, ale ty není zase tak těžké ignorovat. Ano můžu si říct, že nepotřebuju na lásku papír, ale časem se stane lecos a pak je ten papír dobrý, třeba v nemocnici ... Já se mnohokrát za svobodna třásla, že kdyby se něco příteli stalo, tak se to nemám šanci dozvědět, protože právně spolu nemáme nic společného.
Lucíku já tě chápu a mrzí mě to. Ale na druhou stranu chlapa nepředěláš, tak se zařiď podle sebe tak, aby tě jednoho dne nenechal bez prostředků. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.