| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano bavíme se o ní hypoteticky už rok, jenže já z něho prostě cítím tu nechuť to řešit, kdykoliv se k tomu vrátím, tak chvíli to semnou probírá a pak už je na něm vidět jak je otrávený. Včera mi řekl ať si už nechám ty svoje nátlaky, což byla pro mě ta poslední kapka. Nesem žádná pipina co potřebuje chlapa nutit ke svatbě, na to se opravdu nesnížím.
A proč jsem dala malýmo jeho příjmení, no asi jsem právě doufala, že časem mě o tu ruku požádá, já bláhová. V té době pro mě svatba opravdu důležitá nebyla, těšila jsem se na mimiko.
Jinak náš vztah je i po tolika letech naprosto super a mě hrozně mrzí, že nám to kazí taková věc jako je svatba.
Pro mě ale prostě už důležitá je, takže nevím jak to s náma dopadne, pokud nezmění svůj postoj.
Jestli si chce nechávat otevřená vrátka, tak to mu tolerovat nehodlám, jak tu někdo psal, nechci mu být dobrá jen na praní ponožek, vaření atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.