| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucík22 + brouček 05/08

třeba sam neví...je to težky sice a je mi jasny že jsi stoho smutna že to mrzi když snekym žiješ mate ditko.....

ja to vezmu z me strany muj by chtel ale ja ne..a proč to sama nedokažu definovat..

.obcas me prepadne že bych sme do toho konečne praštili ale pak si řikam proč co nam chybí radi se mame delime se o vše mezi nami neni to je moje to tvoje vse je napul každy ma svuj dil a je jedno že ja nebo on prispel vic nežli tn druhy....

sam se me kolikrat ptal i mi řekl ty mě nechceš nemiluješ me ale jsem mu proste nekolikrat odpovedela že ja sama nevim ale že proste svadba je pro me jenom formalita ja nevim sama jak jnak to definovat.....

deti mame to je mi jedno že maji jeeho prijmeni ale proste vzit se a mit papir na naš vztah ja fakt nevim opravdu nenipro me to co bych řadila na prvni místo...

jsou duležitějši veci.. on se me nepta už proste až se na to budu citit mam mu to řict že se chci vdat..vi že tou otazkou ohledne svadby jsem jaksi vykolejena nevim jak odpovidat abych mu neubližila...miluju ho udelala bych pro neho prvni posledni...čtvrt ditko si take přal me to bylo jedno tak sme zadelali na maleho skřeta jsem rada že toho cvrčka mam...

ale toto je jine nežli svadba ...je to take závazek sice ale už tento zavazek ma proste pro me vetsi hodnotu nežli papir na obci kolem dokola lidi co na me blbe civí jak ja tam strašim v šatech možna když nad tim ted přemyšlim mam asi strach s toho dne D...nechci žadny lidi na svadbe nechci žadne oslavy,a stupidni pohledy lidi co se sjedou.naji se neco hodi jako svatebni dar a ja tam musim jako nevesta byt asi jen skrze zvyk ..

jelikož moje ani s jeho strany rodina by to asi neprekousli kdybychom šli na radnici jen mi dva a svedci....přece jen se vzit je to rodina zaležitost ty prijimas tak jeho rodinu on tvoji oficialne...

moje sestra třeba pro ni byla svadba na prvnim miste proste už i pro okoli když ma dite musela byt vdana pani..aby bylo videt že neni svobodna dite je v mnželství atd atd.....ja na okoli kaslu rodina to u me bere jak moje tak i jeho.....
ale proste na nasi svadbe by byli radi a tak proto me už nikdo neuhani....a to sme spolem 10 let na psí knižku

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.