| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle mě to opar není -teda soudím dle vlastní zkušenosti.
Na vřídky na genitáliích trpím taky podobně jako trpěla moje maminka, sestra a vím od gynekologa, že na to trpí opravdu kde kdo. K jejich objevení dochází třeba u mě po MS, kdy používám vložky a nebo jezdím hodně na kole, či se zapotím... Jsou bolavé, jak kdy, někdy jsou na místě, kdy o nich ani nevím až do doby než se udělá hlavička a někdy jsou na místě, kde bolí od samého začátku tvorby. Přiznávám, že jsem našla nejmíň bolavou cestu a tou je zdesinfikovaná malá jehlička, kterou otevřu cestu hnisu, zmáčknu a pak zdesinfikuju kapičkou tea tree.
Kamarádka měla herpes vloni prvně a říkala, že nemohla ani chodit a prý opravdu brečela bolestí-což mi u vřídku nepřijde- je to nepříjemné ale určitě ne bolest, která by mě nějak omezovala v pohybu.
Navíc pokud se nepletu tak gynekologové by aktivní heprpes viděli na stěrech - teda aspoň kámošku po stěrech kontaktoval dr. že ji musí přeléčit, páč jí na herpes vyšel pozitivní stěr - neměla sebemenší problémy.
Pro klid na duši bych asi zašla za gynekologem, ale jestli trpíváš na vřídky v těchto místech, tak to podle mě bude jen vřídek... vydržet než dozraje a nebo vidíš-li uvnitř hnis, tak jedině ta zdesinfikovaná jehlička...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.