| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Budeš se divit,ale je to možné i přes antikoncepci... u mě čerstvě vysazená antikoncepce - v konkrétním případě u mě selhal kondom a hned následně i postinor užitý hodinu po styku. Jsem vdaná, mám malé dítě, uletěla jsem s bývalým přítelem, prostě se stalo.Tenkrát mi to přišlo jinak neřešitelné, nechtěla jsme přivést domů kukačku. přesně jak tady někdo psal, v tu chvíli se musí člověk rozhodnout rychle, nemá dostatek informací.Dnes už vím, že jsem se rozhodovala v panice a dnes to vidím úplně jinak. Ačkoliv je to už 4 roky a mám už druhé zdravé dítě, přesto si x krát každý den vzpomenu a strašně si to vyčítám, nikdy si to neodpustím. Mám pocit, že jsem selhala nejen jako člověk /nevěra/,ale hlavně jako matka, která měla hlavně chránit dítě, pak až řešit vše ostatní... Při pohledu na své krásné zdravé děti si říkám, proč jim jsem dala šanci, dýchala bych za ně a někomu jinému jsem tu šanci nedala. X krát si můžu říkat, proboha, když to dítě bylo počaté takto, asi mělo sakra důvod se narodit - ale to vím až dnes, s odstupem,bohužel já mu tu šanci nedala.Když jsem šla na interrupci, překvapilo mě, jak rychle byla za mnou a nikdo mě ji nikde nerozmlouval, vše to proběhlo strašně rychle a první pocit byla jen úleva, to pravé psychické peklo přišlo až potom... Je pravda, že člověka nikdo neinformuje, nikdo mu neřekne o postinterupčním syndromu. Rozhodovala jsem se rychle a nechtěla jsem, aby když už to musím udělat,aby se ve mě zbytečně dítě vyvíjelo, začalo tlouct srdíčko...ale dodnes lituji. Ale je pravda, že nemám možnost žít ten druhý život s opačným rozhodnutím, třeba by to bylo ještě mnohem horší.Jedno vím ale jistě, jsem definitivně vyléčená z úletů a už bych to nikdy neudělala. A pořád mám na mysli, i přes veškerou antikoncepci - sex má neuvěřitelně tvořivou moc, dej pozor, jak s ním zacházíš...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.