| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stáni, posíláme VELIKOU ~x~~x~~s~~s~~x~~x~gratulaci ke dvoum ročkům ~;)~:-D. Jak dopadla oslava?
My jsme byly včera na tříleté, tak Kristýnka má 15,5 kg a 100 cm a Terezka 16 kg a 103 cm. Kristýnka má plochý nohy jako vyšitý a jinak byly moc šikovný.~m~
Minulý týden chodila do školky jen Kristýnka, Terezce jsem dle pokynů z ORL musela každou 3/4 h kapat do nosu směs asi 4 druhů kapek, tak se mnou byla doma než jsem jí to dokapala. Kristýnka to zvládla suprově~s~~R^. První den byla chudinka tak nervózní, až se celá klepala jako v zimnici. Úplně mi to rvalo srdíčko, ale jinak by si na školku nezvykla nikdy. Druhý den to bylo lepší a ve čtvrtek šla už suveréně~g~. Dneska už šly spolu, Terezka se těšila, ale kristýnka ráno zase měla nervíčky, naštěstí ve školce už byla v pohodě. Už se mi to krátí, od pondělí za týden nastupuju, tak ještě musíme nějak přejít na to, aby ve školce i spaly a bude to dobrý...
Včera odpoledne bylo nádherně, u nás vylezlo sluníčko a člověk hned pookřál, zato dneska je zase inverze jako vyšitá~l~.
Holky, byla jsem ráno v TESCU a mají docela dobrý slevy, koupila jsem holkám komplet - riflová laclová sukně+triko s dl.rukávem + punčocháčky v barvě trika a to celé z 500,- Kč zlevněné na 150,- Kč. Tak mám radost, sice jsem původně jela pro pyžámka, která neměli 2x~q~, ale tímhle jsem si spravila náladu~z~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.