| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem!
Koukám, že mám na co reagovat~:-D
ALI, přesně jak popisuješ, že píše Adámek, tak píše Hančí...Přesně - všechno prostě opačně, i ta písmenka zprava doleva atd - no fakt totál stejný! Zaujalo mě, jak jsi psala o té ručičce, že to vždy jako A. připomeneš - to jako podle směru hodinových ručiček? Teda vlastně proti směru...Ani jsem nevěděla, že je Adámek taky levák!!! Je tadyještě někdo (z dětí) levák? To je fakt zajímavé? Má to třeba taky souvis s tou (ne)řečí?
Add ZŠ - píšeš logo škola nebo s asistentkou...Dá se třeba nastoupit do "obyč" ZŠ s asistentkou a pak třeba ve druhé třídě už ji nepotřebovat? Ale ta škola asi musí bejt "svolná" k výuce s asistentem..

JENO,u nás je jedna maminka, která má slečnu narozenou listopad 2005, a ta se nechala slyšet, že rozhodně chce, aby její dcera nastoupila do školy již příští rok v září (tedy jí bude necelých 6 let), že ji teda nehodlá vozit ještě další rok do MŠ...a slečna je taková průměrná řekla bych..

IF, tak ta "paní" by zasloužila...Co na to říct?~q~ Totálně neprofesionální a sprosté...

Já také nechci polemizovat, ale u nás je to, myslím, taky tak, že Hančí potřebuje logopedickou denodenní péči jako prase drbání, takže jsem už rozhodnutá a pevně věřím a doufám, že "se něco konečně začne dít"...No však uvidíte samy, jak Hani "mluví"...
U nás to teď teda bude taky "sranda", sice teda naštěstí stále řeším pouze JEDNO město, ale zas je to tak, že budu lítt z jednoho konce na druhej (a to doslova) a tím, že neřídím, to bude busama docela mazec...Přemejšlím, jestli dát štěpánka sem k nám(kde to zná díky sestře) nebo někam do města - někde poblíž Haničky...jo, kdybych byla na MD, bylo by to v cajku, ale budu chodit do roboty s dost blbou prac dobou - 8,30-17 hod (Mám teda skvělé šéfy, takže ta pracovní doba by šla třeba posunout na 7,30-16, sle stejně...) Ideální by bylo pro mě pracovat doma...

GIGO, já jsem se dívala na papír (zprávu) od foniatričky a ta tam Hančí taky napsala "expresivní dysfázie"...

JENO, my přijedeme určo (pokud nás neskolí nemoc) v sobotu i v neděli (na noc pojedem dom).

TESSI, neblázni a určitě doraž i s Tygrem!!!

Jo a jen taková "vtipnost" od nás - štěpák včera skákal!! po vzoru starších kluků (5 let) z klouzačky, místo aby se klouzal, takže samozřejmě dopad tak blbě, že se nepostaví na palec a zejtra jedem na rentgen a "dougám", že to zas bude mít zlomeny~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.