| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stanovisko odborníků k "létání miminek"

No, video je už celkem soda, ale různé visy hlavou dolů, houpání, atd považuju osobně za ok. Moc o létání nevím, ale pokud se bere v úvahu, že člověk má s lodoopem stále fyziologicky hodně společného, nemyslím si, že "létání" na něj bude mít horší vliv než budoucí sedavé zaměstnání. Osobně bych seš vyvarovala držení za jednu ruku, pro sichr. Mě spíš bere čert, když vidím matky jak učí chodit děti ještě nepevné tak, že je vláčí za obě ruce. Tam bych viděla přetížené klouby ramen, kyčlí atd víc. (kdysi jsem studovala fyzioterapii)
K Vojtovce: učím děti s dmo, které cvičí Vojtovku celý život, když jsem se ptala, zda bolí, většinou mi říkaly, že jednorázově by asi nebolela, ale když se stimuluje dennne tentýž bod, bolí to hodně asi protoi, že se tam vytvoří podlitina, na kterou se tlačí, což bolí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.