| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stanovisko odborníků k "létání miminek"

Mirko, otázka je, jestli je ideální dělat s dítětem takovéto manévry, obzvláště, když máte k rozvolnění kloubů v rodině sklony...jestli se nerozvolní ještě více.
Tím tě nechci nějak napadat, evidentně si pro dítě dělala to nejlepší. No stalo se.

Jinak, jak jsem psala výše, taky jsem si létání nechala ukázat v kurzu plavání a byla na něj moc zvědavá(ne tedy na svém dítěti).(S prvním dítětem jsem se zajímala o každou ptákovinu). Navíc se všichni tvářili, že je to nějaká mezinárodní a celkem běžná metoda, nahrazující metodu Vojtovu. Instruktorky léta pracovaly s dětmi a vypadaly důvěryhodně(jejich jakoby šéfová byla paní Sudíková, od níž jsem měla knížku o masáží dětí a celkem se mi líbila)
Moje kamarádka měla problémy se svým chlapečkem, byl pozadu v motorice, tak se toho chytla a nějakou dobu ho doma vyvěšovala naučenými chvaty. Moc se mu to ale prý nelíbilo a co jsem viděla já na vlastní oči, tak i v rukách instruktorky řval.Což nás odradilo a já se touto metodou dále nezabývala.

Nemyslím si, že rodič, který se na lítání nechal nalákat, by měl mít nutně o kolečko míň.Pokud jeho dítě náhodou zrovna patřilo mezi ty, kterým se to líbí, je jednoduché uvěřit tomu, že se jedná o prospěšnou činnost.
Já to taky brala jako alternativu Vojtovky, kterou ale cvičit nebudu, když je to zbytečné a dítě se tím evidentně trápí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.