| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stanovisko odborníků k "létání miminek"

díky, ale hodnotit mě nemusíš~b~, nejsme ve škole..
taky jsem se k ničemu nepřiznávala, jen jsem napsala mou zkušenost...
Vzhledem k tomu, že jsem létání opravdu provozovala (takže jako jedna z mála tady tak trochu vím, o co jde + navíc nám pomohlo) musela jsem se přece taky ozvat, ne?! když už do toho, s prominutím, "kecá" každý...

Nejsem srab a to co dělám vždy hodně zvažuji a promýšlím, nejsem žádný pojančený zbrklouš, takže taky vše jsem schopna zdůvodnit, pokud to uznám za vhodné... navíc jsem nedělala nic nelegálního a myslím, že synkovi jsem nijak neublížila...
Spíš mi přijde s podivem, že se o létání mluví až po takových letech - synkovi jsou 4,5 a určitě jsme nezačali létat mezi prvními, odhaduji, že v ČR se létá tak 5-6 let, možná déle - do té doby to nikoho nezajímalo?? Nikdo o tom nevěděl?? Tomu fakt nevěřím! A jestli ano, to nám ty instituce tedy nějak moc špatně pracují...~o~

a k těm cvikům - co je nebezpečné pro jiného, nemusí být pro mne a naopak...
já bych třeba nikdy nestrkala dítěti hlavu pod vodu ani bych mu nepolévala hlavu kelímkem (vodu do obličeje nesnáší) - to je to samé v bledě modrém - kdyby příroda chtěla, tak máme ploutve, ne??? Taky ho nikdy nebudu nutit, aby objímal na potkání psy u nás na slídlišti, jako ostatní děti, když se jich bojí (už od miminka, a to nemá žádnou negativní zkušenost - prostě jen je nemá rád)...atd.adt.

prostě jsme různí a ke stejnému výsledku se každý dobereme jinou, pro nás tou nejlepší cestou....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.