| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

Bydlíme na sídlišti a je to příšerné. Mám 3 děti, 11, 8 a 3 roky a poslední roky si připadám jak policajt. "dávej pozor, nechoď na trávu, pojď na chodník, vyhni se té hromadě..." O slalomu s kočárkem mezi hromadami na chodníku ani nemluvím~o~ Nikdy mi psi nevadili, od té doby, co mám děti, jsem na čoklaře víc než alergická a psy prakticky nesnáším, ano, uznám, není to jejich vina, ale ty věčné suvenýry na kočárku a botách mě už neskonale vytáčejí.Proti normálním pejskařům, kteří po svých psech uklízejí, nemám vůbec nic. Jenže na první pohled to jaksi není vidět... prostě když vidím na ulici psa, nemám zrovna hezké myšlenky.

Děti si hrají za plotem na hřištích, ano, sice krásně zrenovonaných, ale mnohzdy bez jediného stébla trávy. Na jaře a v létě je pro ně takřka nemožné volně vyběhnout na trávu, rozložit si tam deku a v klidu si tam hrát. Veškerou zeleň na sídlištích totiž zabrali čoklaři. Nemělo by to být obráceně?

Včera jsme si z procházky přinesli opět jeden suvenýr na botičkách nejmladší dcerky, starší dcera se na poslední chvíli vyhnula...~o~~o~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.