| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

Nesouhlasím. Pes se vykadí sám od sebe
1) na trávu, je to pro něj přirozené - jde jen o to, zda ví, že tu možnost bude mít (taky jsem viděl bobky na chodníku hned vedle louky, a byly od velkýho psa. Jsem si říkal "chudák pes, že majitel ho nepustí z vodítka ani neumožní se natáhnout nad trávu"
2) vydrží nějakou dobu nekadit, i když se mu už chce - prostě když má povel jít, tak jde. Nevydrží to tři hodiny, ale čtvrthodinu spolehlivě
3) Pochopitelně těm ignorantům je jedno, jaký návyky má jejich pes a kde co udělá, takže se neobtěžují.
Ostatně, jedna známá taky k dobru přidávala historku, jak její postarší pes někde někomu v bytě ochcal roh - jakože zábava a že on je starší a bla bla. Udělat to můj pes, tak být u toho, dostane pořádně za vyučenou a to tak, že příště už to nezopakuje (přiměřeně, ale dostatetečně. Jednou takhle načnul novou rohožku, a když byl u toho pak přistižen, dostal s ní přes čumák, takže pak čekal na povolení, zda si na ní smí lehnout. Nikdy nekousal boty a obyklé tkaničky a nohavice nechal na pokoji dost brzo - prostě to nebyla sranda a hra vypadá jinak (legrační a zábavné to bylo, ale prostě jsem nechtěl, aby to dělal, až vyroste, to by asi byla nohavice fuč, takže takto ne.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.