| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

Ze svého pobytu ve znojemské porodnici jsem si odnesla JEDINOU pozitivní věc. A tou je, že mi císař dělal pan doktor Jurčík!!!:-) Přijela jsem na normální porod, ale mimčo se rozhodlo jinak. Můj první šok přišel hned na operačním sále, kdy mi anestezioložka chtěla dát lék, na který mám velmi silnou alergii!!! Přičemž jsem ho po přijetí do porodnice při, jak se ukázalo, zcela zbytečném VÝSLECHU PA nahlásila. Velice by mne zajímalo, jak by to manželovi vysvětlovali, kdybych jim tam zůstala ležet!!! Ještě, že jsem trvala na spinální anestézii a pí doktorku upozornila na to, že tento lék mi tedy opravdu dát nemůže!!! Kdyby totiž bylo na paní doktorce, tak mi šupla celkovou anestézii a tyto řádky bych už napsat nemohla!!!

Pokud jde o šestinedělí, tak mým jediným štěstím bylo, že jsem neměla žádné potíže s kojením ani bolesti po operaci. Protože to, co jsem tam viděla, jak se většina dětských sester a některé ženské sestry chovají k pacientkám, co něco potřebují, je opravdu na vyhazov!!!! ~a~

Nejvíc mne ovšem zaskočilo pokrytectví celého personálu (doktorů i sester). Pár dní jsem ležela na normálním pokoji a pak se uvolnil nadstandard. A najednou to šlo, zaklepat na dveře, pozdravit atd. Přitom se jednalo o tu samou pacientku!!!

Musím souhlasit s paní, co psala, že člověk si připadá spíš jak chovanec ústavu, než jako svéprávný pacient!!! Taky jsem viděla, jak psala jiná pacientka, že personál na pacientku hned zaútočí, pak se ukáže, že nemá pravdu a začne se velice omlouvat. Tak by mne zajímalo, nač tam ty chorobopisy vlastně mají, když je vůbec nečtou. Chudáci mamky, už tak jsou stresované, že něco není tak, jak by to mělo být a nějaká neoprávněná buzerace od personálu jim rozhodně nepřidá!! Všichni by se nad sebou měli hluboce zamyslet!!! Slova nelze vzít zpět!!!
A nějaká rádoby omluva, ta to teda rozhodně nenapraví!!! Je mi jasné, že sestry nemůžou zcela cítit s každou pacientkou, to by byly za chvíli pacientkami na psychině. Ale jistou dávku empatií pro toto povolání člověk mít prostě musí!!!

Pokud bych ještě někdy rodila, tak ve Znojmě v ŽÁDNÉM případě.~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.