| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Okresní nemocnice s poliklinikou

Oproti předchozímu příspěvku jsem byla se Znojemskou porodnicí nadmíru spokojena. Dokonce natolik, že jsme se s manželem, který je angličan shodli, že péče v ní byla o hodně lepší nežli v Británii. Rodila jsem tam svého syna Gabriela loni v srpnu a průběh porodu a pobyt v nemocnici byl skvělý. Než jsem skončila ve Znojmě, rozhodovala jsem se mezi Brnem a Znojmem a jsem moc ráda, že Znojmo nakonec vyhrálo. Přesvědčila mě k tomu návštěva porodnice před porodem, kde mě velmi profesionální a milá PA paní Vodičková ukázala sály a pokoje pro šestinedělky, vysvětlila jak vše probíhá a dokonce mě i uklidnila když jsem se jí zmínila že mám obavy že nezvládnu dýchání.

Moc jsem si přála aby byla u mého porodu a měla jsem stěstí. Její přístup byl velmi lidský, po celou dobu porodu mě podporovala a uklidňovala a bylo vidět, že je profesionální PA s mnohaletou zkušeností. Přála jsem si rodit do vany, což se nakonec nestalo, neboť mi více vyhovovala klasická rodící sedačka, ale pobyt ve vaně v 1. době porodní moc pomohl s bolestmi při kontrakcích. I když probíhaly zároveň 3 porody, přesto mi PA moc pomáhala, masírovala záda olejem a vždy poradila jak změnit polohu když bylo potřeba. Díky ní jsem porod zvládla bez prosředků na utlumení bolesti a byl to nádherný, positivní a nezapomenutelný zážitek. I manžel, který byl u porodu, souhlasil že vše proběhlo na jedničku.

Co se týče oddělení šestinědělí, opět mám spoustu pozitivních zážitků. Všechny sestry se ke mě chovaly slušně a kdykoli jsem cokoli potřebovala, rády pomohly i třeba ve 2 ráno, když jsem malého nemohla utišit. Zvláště ráda vzpomínám na jednu ze sester (bohužel si nepamatuji jméno, ale byla jedna ze starších a zjevně s dlouhodobou praxí), která byla velmi příjemná, laskavá a nápomocná nejen radami, ale i praktickými ukázkami co dělat. Byla jsem sice na nadstandartním pokoji (který si určitě stojí za to připlatit pokud je volný, člověk má více klidu, neslyší pláč ostatních miminek, má soukromí, vlastní WC, sprchu a telefon), ale věřím, že by se ke mě sestry chovaly stejně i kdybych byla na společném pokoji. Snažím se totiž být v životě na všechny příjemná a usmívat se a osvědčilo se mi, že se lidé chovají pěkně nazpátek.

Jediné co mi nesvědčilo ve Znojemské porodnici byla kvalita a množství stravy. Po porodu jsem byla šíleně vyhládlá a jídlo mi nejen nestačilo, ale svou kvalitou (hodně bílého pečiva a sladkých jídel, málo čerstvé zeleniny a ovoce) není podle mého vhodné pro kojící maminky, kterým záleží na tom, co děťátku v mlíčku předávají. Naštěstí mě zachránil manžel, který mě každý den zásoboval kvalitními obědy, ovocem a džusy (ještě že měli v nadstandartu ledničku!)

A na závěr přeji všem nastávajícím maminkám ať mají z porodu take tak krásný zážitek jako já. PA paní Vodičkové moc děkuji za krásný porod a všem hodným sestřičkám v oddělení šestinedělí za péči o mě i o malého jak při pobytu, tak při návštěvách nemocnice po propuštění. Jestli se mi někdy poštěstí pořídit synovi brášku či sestřčku, bez váhání půjdu rodit do Znojma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.