| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rozvod je horší než rakovina

Taky jsem chlapa vyhodila, po cca 4 letech manželství. Ponižoval mne, poroučel, frajeřil. Zkoušela jsem kde co, ale proč? Proč mám JÁ šaškovat, aby to klapalo? Cítila jsem se jako nula, služka by možná měla větší cenu. I když jsem mu na rovinu říkala, že chci být manželkou, nic se nezlepšilo. Nepomohla ani manželská poradna, ani psycholog, protože přes MACHA prostě vlak nejede. Takže jsme se rozvedli. Sice mi na vztek přestal dávat výživné na dítě a pokud jsem chtěla (a bohužel i potřebovala) peníze, musela jsem se o ně soudit. Moje situace po rozvodu nebyla nijak růžová, přesto ale byla stokrát lepší než manželství. Vše se ale postupně konsolidovalo.
Dnesku žiju na hromádce s chlapem, už 15 let. Někdy bych ho sice nejradši zabila, že se to zatím nestalo, bude asi tím, že mne neponižuje ani nešikanuje, jen je "manuálně méně zručný", jinak řečeno "levý jako turecká šavle". Ale práce ženy v domácnosti si váží a spory neřeší agresí. Je i relativně spolehlivý. A co si budeme namlouvat, dva příjmy jsou vždycky lepší než jeden.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.