| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rozvod je horší než rakovina

No, tak jsem to vsecko prolitla,protoze me zaujal ten pro me,,dost nevhodny a me rozzurujici nadpis".
Autor ma v mnohem pravdu, to jo, ale....napsat takovou zhovadilost, ze rozvod je horsi nez rakovina mi pripada strasne nefer vuci tem, co rakovinu maji.Autor by mozna mohl priste, nez neco vyplodi trochu premyslet o tom, co pise a jak to pise.
Rakovinu jsem prodelala pred cca 4lety, v mych 35letech.Nastesti pro me JA se nerozvedla a partner zustal se mnou.
Ale mam kolem sebe spoustu kamaradek a znamych, co se rozvedli nebo rozvadeji a pokud muzu uprimne rici po hovorech s nimi, po tom, ci si prochazeji ony a oni a ja...vsichni se shodli na tom, ze radeji rozvod, nez rakovina.
Rozvod boli, vim to, mamka to zazila a my se setrou s ni....
Rakovina ze zacatku neboli, ale kdyz zacne bolet a zacne bolet duse....lehke to rozhodne neni.
Proto me ten nadpisdoslova rozzuril.Fakt a uprimne rikam, ze ten, kdo rika, ze rozvod je horsi, jak rakovina vubec nevi, co rika!!!Nepreju nikomu, aby to zazil.kdyz totiz neni zdravi a mate svuj stin STRACH...zivot je uplne o necem jinem.Rozvodem zivo totiz nekonci a mnohe me zname rozvodem ziskaly.Sebeduveru, uctu, zacaly novy zivot.S rakovinou se mnohym lidem novy zivot bohuzel zacit neda...
Myslete si kdo chce , co chce.Toto je muj nazor, ma zivotni zkusenost.
A osobne jsem poznala na onkologii zeny, ktere partner opustil nebo se rozvedl.Bylo to pro ne hrozne obdobi, podraz, bolest...ale bojovaly a mnohe stale bojuji.pro sebe, pro deti, pro ty, kteri je maji radi.Protoze i ony rikaji:,,Opustil me.Bylo to krute, dlouho se z to dostavam, ale vim, ze z toho se dostanu.Ale dulezitejsi je pro me, abych se dostala z rakoviny!!!Rozvodem mi zivot nekonci, rakovinou muze!"

Uztnavam a chapu bolest druheho.Jakakoliv bolest je bolest.Pro kazdeho to predstavuje neco jineho.Rozvod, rakovina, jina nemoc, umrti ditete, blizkeho, partnera, pro nekoho je neprekonatelna treba smrt psa.Proste nedelam si legraci z zadne bolesti a netvrdim, ze rakovina je horsi bolest nez rozvod.Kazdy ten svuj prah osobni bolesti mame jinde.Ale takovy to nadpis me fakt vic nez rozzuril.

Je mi jedno, kdo bude jak reagovat, kazdopadne omluva za chyby a preklepy,a v kazdem pripade vsem preju predevsim zdravi a az pak to ostatni.Pa Sylva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.