| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ještě jsem chtěla říct, že bratrově sestře děti hlídá neustále, jezdí za nimi a tak.. a ta její dcera ji všude pomlouvá jak pije.. ale matinka na hlídání jí je dobrá, mají dvě holky, starší o rok starší než syn a mladší o půl roku mladší než naše malá. Takže nastejno a když jednou manžel jí řekl, jestli by děcka chvíli nepohlídala, tak prej co s nima jako bude dělat.. od tý doby fakt utrum.

Když nouzově potřebuji, tak mi přijede buď moje mamča, která ale chodí na dvě směny, takže toho má taky dost, ale je na ni 100% spoleh, nebo můj taťka, kterej je v invalidním důchodu, ale zase je otravuji fakt minimálně, když není zbytí. Protože když je mamča v práci, tak taťka se stará o domácnost, uvaří, uklidí.. a tak.. aby s bráchou měli co jíst až se vrátí z práce.
Jinak mám jednu sousedku, která teď už tedy chodí do práce, ale v nouzi taky děti pohlídá.. a pak jednu super sousedku kamarádku, která pracuje, ale má vlastní prodejnu ve vlastním baráčku, kde má zahradu do dvora, televizi a hračky, své dva kluky už skoro dospělé, takže když je problém tak si ráda pučí naši princeznu a nebo obě děti.. které jsou tam moc rády. je to taková naše hrozně hodná teta. Nikdy za to nic nechce.. ani sušenky si neveme, že by mi už nehlídala, že je hlídá ráda, že co doma s pubošema. Teď je natěšená, že jí pučím mimíse v kočáře až bude a půjde se projít. Tak se na to taky těším, protože dítko čekám třetí a v kočáře jen tak pro radost mi ho nikdy nikdo nevozil :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.