| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Puberťák

Zdravím, jsem tu nová, ale často hledám "útěchu" v těchto diskusích jiných maminek, protože alespoň tak vím, že nejsem v tom sama ~;)Mám 15-ti letou pubošku a bordelu udělá za 3 kluky a o škole a přístupu k ní ani nemluvím~n~ a roční dcerku~m~ U té starší jsem měla pocit, že jsem ve výchově udělala vše potřebné k tomu, aby až přijde toto období puberty (které trvá od 11) bylo co nejvíc v poho, ale je navíc děsnej flegmatik, takže hledám roky - marně!!!! nějaký způsob, co by na ní platilo - ale bohužel~a~. Vstup do jejího pokoje je vážně zážitkem a zákazy za např. profláknutou písemku o které věděla týden dopředu a vykašlala se na ní a samozřejmě za 5 ...Takový zákaz počítače, televize či ostatních super činností jí vůbec nerozhodí ~a~ Můžu křičet, brečet, po dobrém po zlém ~o~ prostě cokoliv, ale bohužel jsem nenašla způsob, jak jí vysvětlit, že takový bordel a přístup ke škole je nežádoucí .... Stejně nyní je už na jakou koliv změnu pozdě ~;)Jsem už také často dost vyčerpaná, protože tu mladší ~p~ už rok stále kojím, tudíž i několikrát za noc, takže absence spánku je vysoká, ale již dávno jsem pochopila, že tohle vše je bohužel v dětech samotných. Mají svůj svět a tudíž i v tom bordelu se vyznají (a když nééé, tak nevadí) a hlavně je to v povaze a ta se nedá změnit ani po dobrém a už vůbec né po zlém, ale zakřičet se občas musí ~q~ Flegmatik je již od mala, i když žádná puberta ještě ani náznakem nebyla a když přišla, byl to boj, a je stále, ale pokud nemusím, nehrotím to, i když často nevím, jestli mám brečet, nebo se smát, protože dcera odsuzuje alkohol, drogy, kouření aj.,,, takže vlastně máme vyhráno ~b~ A co si neuklidí, mladší ocucá, roztrhá a zašantročí (včetně učebnic či obrázků tajných klučičích idolů)~t~ A souhlasím s ostatními, co mají doma stejně pubertální kvítka - co není v prádle-neperu, nežehlím-pokud věci jsou na hromadě, ... ale i tak dokáže přijít a obejmout, dát mi hubana a říct - mám tě ráda a za nic bych tě nevyměnila ~s~~s~~s~ Nemohu poradit, ač bych ráda, protože sama občas radu hledám a potřebuji, ale asi nám nezbyde nic jiného, než vydržet ~t~ Hezký večer všem a pevné nervy ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.