| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 5 prvních známek těhotenství

Já jsem takové příznaky měla,vzhledem k tomu že má menstruace před porodem byla nepravidelná tak mě právě tyto příznaky dovedly k otázce jestli nejsem těhotná.Měla jsem nalité a bolestivé prsa,při vstiku mě píchlo v podbřišku,měla jsem jakoby žaludek na vodě,byla jsem dost unavená.Hned od začátku těhu mi strašně vadilo když si na mě přítel lehl u milování.Čich jsem měla taky od začátku tak vyvinutý,že jsem v obýváku cítila ledničku,když jí přítel v kuchyni otevřel a to podotýkám ,že kuchyn s obývákem zrovna nesousedí,nebo krémy a sprcháče který jsem si kupovala hlavně že mi moc voněli tak mi najednou byli hodně nepříjemný.Bydlíme na vesnici a otehotněla jsem již v topné sezoně,vyjít ven a cítít ten kouř s komínů pro mě bylo tak neúnosné,že jsem omezila i procházky.Když jsem smažila třeba hermelín,tak jsem měla vážně na mále,abych se:-©.Vadila mi dokonce jízda autem.To vše trvalo zhruba do 15tt.Myslím,že každá těhulka to má jinak,některá je úplně bez příznaků,jiná srovnatelné s příchodem menses a jiná třeba že má chut na pivo,které jinak nepije,jako moje známá,nebo třeba já,která jí hlavně drůbeží maso a v těhu to bylo samé vepřové a za grilovaný bůček bych dala nevím co.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.