| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme zvítězili nad příkrmy

Záleží na mé náladě - fakt je, že někdy mi to i vadí, většinou ale ne. A pokud mi to zrovna vadí, tak se obvykle nakonec domluvíme, že teď ne, že teď si dá jen čaj. Nebo kravské mléko. Tím povzdechem jsem měla na mysli to, že jsem u mladšího synka, který jinak v psychomotorickém vývoji docela dlouho šel ve stopách staršího brášky (až v mluvení ho výrazně předběhl), tak trochu čekala, že to bude podobné i s kojením. Můj vztah ke kojení je trochu rozporuplný - i u staršího mi to někdy už vadilo (aby bylo jasno, pokud mě náhodou dítě nehryzne nebo se nedožaduje kojení po 2 hodinách nebo ještě dřív, nevadí mi samotné kojení, ale v noci kojím v posteli v polosedu - jinou polohu se už asi nenaučím, v leže mi to nešlo - a často tak i s dítětem v náruči usnu, což odnášejí moje záda i kvalita mého spánku), ale přesto jsem konec kojení obrečela (ne ze smutku, ale spíš z dojetí, že syn už opravdu není miminko).
Ale tu závislost - vzájemnou - rozhodně přiznávám. Ano, jsem na svých dětech citově závislá a ony na mě. A taky jsem citově závislá na manželovi a předpokládám, že i on na mě. Asi fakt nejsme normální rodina~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.