| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Je každý pedofil nebezpečný?

Teda to je zas téma.~a~ Snad začnu ještě přemýšlet nad tím, jestli jsem pedofil a nebo ne.

Pracuji v jedné MŠ jako Asistent pedagoga.
Práce s dětmi mě baví a dělat ji chci. Rád dělám s dětmi blbyny, rád se s nima pomazlim když za mnou přijdou nebo je něco trápí (a je jedno jestli je to kluk a nebo holka, i kdyz samozřejmě jako chlap se raději mazlim s holkama, to dá snad rozum.)
Jednou mi po 14 dnech v práci ale jedna z učitelek řekla, aby jsem si děti nebral na klín, že to vypadá blbě.

Samozřejmě tento problém "chápu", ale musim říct že mě to jako chlapa vážně NAS*ALO!!!
Tak nějak by jsem to pochopil např od nějaké maminky, která by si nepřála, kdyby mi její holčička (klidně i kluk to je fuk) seděl/a na klíně. Ale slyšet to od učitelky, to byla docela sprcha! Vážně jsem měl 100 chutí z fleku odejít. (Ať se pak lidi nediví že v ČR dělá v MŠ podle toho co jsme se dočetl jen 28 mužů )
Narovinu přiznám že při "mazlení" příjemné pocity mám a mužské tělo prostě někdy reaguje. Pevně věřím, že ženy se s dětma taky rády mazlí, protože z toho maj příjemné pocity. Ale na nich to prostě neni vidět (penis jim asi nenaroste i kdyby se stavěli na hlavu~t~.)
Když už se tak ale u mě stane, snažím se to neřešit (i když je to pro mě trapas, zas ale jen proto, že to připadá společnosti nenormální). Prostě to naprosto normální z biologického hlediska je.
K doktorovi by jsem musel jít, kdyby tělo na nic nereagovalo. To by podle mě bylo něco v nepořádku. (Tělu je jedno jestli mu po erotogenních zónách skáče dítě, dosplělá osoba a nebo já nevim co... (chtěl jsem napsat cvičená opice ale to by se tu zas začlo debatovat o zoofilii~t~))

V životě mě ale nenapadlo že by jsem měl s dítětem nějaký poměr. Takovýhle lidi by jsem střílel na místě. (Teď myslím ty, kteří sexuální poměr s dětmi vyhledávají. Nemyslím ošem představivost, člověk si představoat může cokoliv, proto je to představivost.)

Slovo Pedofil podle slovníku znamená ten, který má rád děti. Neznamená ten který děti sexuálně či jinak zneužívá, To je DEVIANT, ne PEDOFIL, to jen společnost nikdy nevidělo slovník cizích slov, jen to nějaký blboun jednou špatně řekne v médiích a všichni to po něm papouškujou.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.