| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Je každý pedofil nebezpečný?

Štěpánko, ale já se přece nebudu snažit o vztah s osobou, která o vztah se mnou nestojí. Nemysli si, že nepoznám z nějakého náznaku, zda má o mě dospělá žena zájem nebo ne, nejsem slepý. Ale to bych musel mít odvahu ji oslovit. Což neznámou neoslovím asi nikdy, a jít do kina s Klárkou byla z nouze ctnost, nikdo jiný mě prostě nenapadal, Markétka na nějaké divadlo moc mladá, Alžběta taky, navíc ta mě momentálně vůbec nemusí, dolehla na ni těžká puberta a jsem u ní momentálně zařazen v kategorii tzv. "pitomých dospěláků". Klárka má však taky jisté chování, které u mně dlouhodobě vylučuje jakýkoliv partnerský vztah... Ale to už jsou takové podrobnosti, do kterých bych se nerad zde na fóru pouštěl. Taky se ti nemusí později líbit chováním chlap, do kterého se zamiluješ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.