| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminko, nepij!

~t~~t~~t~~t~
MYSLÍŠ? já bych to tak nehodnotila......Nenašla bych k tomu odvahu. A když se zamyslím...tak nevím....


třeba za nás.....
Připadám si jak BLb, když jdu dát 1 lahev od piva za měsíc až dva .....do toho automatu,.aby mi to vytisklo papírek......ty pohledy ostatní jsou strašný...zrovna minulou sobotu jsme byli s manželem na nákupu a to si všiml i on....., že po nás všichni divně koukají...každý před náma min. 10lahviček od kdečeho.....~a~

A ani pivo běžně k nákupu nepřibaluju. Minulý měsíc jsem koupila třeba 2 nealko piva.....a nepamatuju si kdy jsem kupovala pivo.....asi v prosinci....
Víno si ani nepamatuju někdy min. rok někomu k narozkám~t~
A rum na pečení jsem si koupila v lednu.

Od vánoc jsme si třeba s manželem načli lahev vína včera. Každý vypil 1dcl...a putovalo zpět.....jsem zvědavá kdo ho dopije a kdy.......~d~ to ho zase spíš zavařím do nějaké omáčky~t~ perkelt to jistí~w~

Jsme prostě zvláštní...známí na nás koukaj jak na exoty........

Pivo nepiju vůbec.....víno malinko...a jiný alkohol mi nechutná a hlavně je mi z něj na :-©:-©:-©:-©:-© tak jak můžu tak se mu vyhnu......nebo musím hned pít mátový čaj....a něž se dostat do tohodle stavu..tak NIC NEPIJÚ.
Manžel si dá jedno pivo jednou za 1/4roku....až půl......jemu blbě není,ale taky to nevyhledává....a jak říká sám pít nebude...., když nemám chuť.

Ale bojím se, že moje kamarádka má asi našlápnuto k alkoholismu pokud už není~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.